Mycie Okien Gdańsk

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która świadczy profesjonalne usługi związane z myciem okien w przystępnych cenach – jesteś w doskonałym miejscu! W Total Clean specjalizujemy się w myciu szklanych powierzchni wodą demineralizowaną! Działamy na terenie Gdańska, a także innych okolicznych miast takich jak Olsztyn, Gdynia czy Sopot.

Mycie okien i szyb wodą demineralizowaną

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od 5 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii szybko i skutecznie czyścimy każdą powierzchnię o gładkiej strukturze. Usługę mycia okien oraz różnego rodzaju przeszkleń wykonujemy w dwóch etapach. Pierwsze mycie to iniekcja środka chemicznego (biodegradowalnego) na silnie zabrudzoną powierzchnię. Następnie przechodzimy do właściwego i dokładnego mycia oraz płukania za pomocą wody demineralizowanej pozbawionej minerałów, co pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Zaufało nam już wielu Klientów nie tylko z Gdańska czy Trójmiasta, ale również z całego województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Czyste okna bez smug i zacieków? – skorzystaj z naszych usług mycia okien wodą demineralizowaną!

Zajmujemy się myciem jednostronnym i dwustronnym witryn sklepowych, okien biurowców, centrów handlowych czy innych budynków użyteczności publicznej. Cena usługi zależy między innymi od wielkości czyszczonej powierzchni. Do kontaktu oraz współpracy zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy z Trójmiasta.