O Nas

Mycie wodą demineralizowaną dla Klientów z Gdańska i nie tylko

Nic tak nie psuje widoku, jak… brudne szyby. Jeśli Ty także nie jesteś do końca zadowolony z czystości swoich okien, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Total Clean MycieSzyb.pl to nowoczesny serwis świadczący usługi mycia fasad i elewacji w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sprzątania. Polecamy bezpieczne, ekologiczne, a przede wszystkim – profesjonalne mycie szklanych powierzchni na terenie Trójmiasta i w innych lokalizacjach. Nasze usługi świadczymy w atrakcyjnej cenie. Na pewno będziesz zadowolony z efektów!

Profesjonalne mycie okien dla firm z Gdyni

Jesteś właścicielem firmy, która ma duże szklane powierzchnie do umycia? A może fasada siedziby biura wymaga odświeżenia? Zadzwoń do nas. Przyjedziemy do Ciebie do Gdańska, Gdyni, Olszyna, Sopotu lub innego miasta na terenie województwa pomorskiego albo warmińsko-mazurskiego. W swojej pracy wykorzystujemy wodę demineralizowaną, która jest pozbawiona minerałów, dzięki czemu po myciu znika problem smug i plam. Ale to nie wszystko! Innowacyjna technologia sprawia, że czyszczone powierzchnie są mniej podatne na zabrudzenia, a przez to – dłużej czyste.

Szybkie i ekologiczne mycie elewacji dla Klientów z Olsztyna

Zastanawiasz się, dlaczego stosowana przez nas technologia jest tak doskonała? Przede wszystkim – nie wymaga użycia chemii, co zmniejsza koszty jej wykorzystania. Jest ekologiczna i pozwala zaoszczędzić czas – mycie okien oraz ram wykonywane jest jednocześnie. Nowoczesne urządzenia pozwalają na pracę w godzinach nocnych, nie naruszając prywatności osób znajdujących się w budynku. Myjemy powierzchnie takie jak banery reklamowe, panele fotowoltaiczne, okna i przeszklenia do wysokości 18 metrów. Działamy w Gdańsku, Gdyni, Olsztynie, Sopocie… Zapraszamy!