Technologia Mycia Okien

Technologia mycia okien wodą demineralizowaną

Znalazłeś sposób na to, jak skutecznie myć szyby? My tak! Total Clean MycieSzyb.pl świadczy usługi profesjonalnego mycia okien oraz przeszkleń za pomocą wody demineralizowanej, np. w Gdyni czy Gdańsku. Urządzenia wykorzystywane przez nas na co dzień, służą również do mycia fasad i elewacji budynków w Trójmieście, a także w innych miejscowościach. Dzięki dejonizacji i odwróconej osmozie narzędzie to oczyszcza wodę. W efekcie tych procesów woda, której używamy do mycia szyb, okien oraz fasad ma zdecydowanie większą siłę przyciągania cząsteczek tworzących zabrudzenia.

Efekty mycia wodą demineralizowaną

Nie tylko Klienci z Sopotu są zachwyceni efektami naszej pracy. Oczyszczona woda, wyparowując z wcześniej umytego miejsca, nie pozostawia żadnych smug. W praktyce właściwości te pozwalają na mycie zarówno okien czy fasad, jak i banerów reklamowych. Nie ma też konieczności używania chemii nawet w ograniczonym stopniu. Ma to znaczący wpływ nie tylko na niższą cenę wykonywanej usługi, jest również bardziej przyjazne środowisku. Nasi Klienci z Gdyni czy Sopotu mogą to potwierdzić. Zapoznaj się z ofertą!

Zalety mycia fasad wodą demineralizowaną

Przez brak konieczności korzystania z chemii cena naszej usługi jest niższa o nawet 80% w porównaniu z czyszczeniem metodami alpinistycznymi czy z podnośnika. Dodatkowo mamy możliwość mycia elewacji i okien nawet do wysokości 18 metrów. W trakcie mycia szyb, wszelkie zanieczyszczenia z ram okiennych usuwane są w tym samym czasie, co jest następnym czynnikiem pozytywnie wpływającym na zdecydowanie niższą cenę. Wszystkim Klientom z Gdańska, Gdyni czy Sopotu, gwarantujemy, że mycie wodą demineralizowaną jest bardziej przyjazne środowisku niż jego alternatywy. Zapraszamy!